США повинні натиснути на економіку Росії попри власні втрати - The New York Times

Дата публікації
Перегляди
4206
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США повинні натиснути на економіку Росії попри власні втрати - The New York Times

США повинні натиснути на економіку Росії попри власні втрати / Фото: East News

Американська газета пише, що США отримують від торгівлі з Росією 40 мільярдів доларів щороку.

Доки президент США Барак Обама шукає спосіб, як зупинити вторгнення російської армії в Україну без бойових дій, його команда розділилася в думках, наскільки суворі санкції Вашингтон повинен ввести проти Росії.

Про це сьогодні пише американська газета The New York Times. Окрім заморозки рахунків окремих осіб у Кремлі, США можуть також ввести санкції для банків і "відрізати Росію від доларової економіки".

Серед тих, хто найбільше підтримує жорсткі заходи, - помічник держсекретаря Вікторія Нуланд і посол США в Україні Джеффрі Пайетт.

"Хоча США отримують щорічно від торгівлі з Росією всього 40 мільярдів доларів, американські компанії стверджують, що ці дані вводять в оману щодо реальних економічних зв'язків", - йдеться в статті The New York Times.

Оглядач визнає, що санкції проти Росії можуть вдарили по деяким американським компаніям. Приміром, в Росії є два заводи Ford зі зборки автомобілів. Boeing тут продав чи здав в оренду сотні літаків. В Москві також є дизайн-центр Boeing. Крім того американський авіабудівельник залежить від російського титану на 35%.

Попри це колишній радник держсекретаря США в адміністрації Барака Обами Джеймс Штайнберг переконаний, що Вашингтон все одно повинен ввести санкції проти Росії, навіть якщо американські компанії зазнають збитків.

Він зауважив, що йдеться про можливу втрату довіри до США на міжнародній арені, яка може викликати значно більші втрати, ніж 40 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що конгресмени США майже одностайно схвалили ідею санкцій щодо Росії.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4206
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація