США прихистили тітку Барака Обами

Влада США надала політичний притулок тітці Барака Обами, оскільки в Кенії, звідки вона родом, її життю може загрожувати небезпека міжплемінного насильства.

Влада США надала політичний притулок тітці президента США Барака Обами 57-річній Зейтун Оньянго з Кенії.

Про задоволення судом прохання 57-річної жінки повідомили на прес-конференції в Клівленді адвокати родички американського президента.

Відзначимо, що Оньянго переїхала до США в 2000 році і через два роки по тому подала прохання на політичний притулок, але їй відмовили. Постанова від 2004 року про її депортацію як нелегального мігранта тітка тоді ще майбутнього президента проігнорувала, а на початку лютого подала нове прохання про надання притулку.

Лікарі, які представляли бік Оньянго, вказували на медичні підстави для надання політичного притулку. Також вони заявляли, що її життю буде загрожувати небезпека через "міжплемінне насильство" в Кенії.

У Білому домі стверджують, що президент не знав про нелегальне статус своєї тітки до початку листопада 2008 року. Сама Оньянго заявила, що ніколи не просила племінника про допомогу, так як всі її зв'язки з президентом обірвані.

Відзначимо, що Зейтун Оньянго є сестрою батька Обами - кенійця, який одружився на білій американці.

Читайте також:

США вирішили вступити в антиізраїльський "Альянс цивілізацій"

Обама став почесним доктором юридичних наук

Обама пообіцяв Європі підтримку в боротьбі з кризою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: