США пустили російських військових на свої ядерні об'єкти

Гіларі Клінтон повідомила, що Вашингтон пішов не сенсаційну поступку та домовився з Москвою про інспекцію ядерних об'єктів.

Сполучені Штати дозволили російським фахівцям проінспектувати свої ядерні об'єкти, заявила держсекретар США Гіларі Клінтон.

"Такі перевірки включатимуть візити наших експертів на об'єкти кожної сторони. Ми відкрито підходимо до цього і хочемо, щоб Росія знала, що ми виконуємо умови договору", - зазначила Клінтон.

Домовленість про інспекцію ядерних об'єктів була досягнута під час переговорів Гіларі Клінтон з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим щодо нового договору про скорочення наступальних озброєнь.

За даними Fox News оосійських військових не просто допустять на американські об'єкти, але навіть дозволять перерахувати все наявні боєзаряди і носії. Досі Сполучені Штати ніколи не йшли на подібні поступки.

Нагадаємо, раніше президенти Росії і США Дмитро Мєдвєдєв і Барак Обама домовилися скоротити кількість боєголовок майже удвічі. Вони підписали рамкову угоду до майбутнього нового договору зі скорочення наступальних озброєнь, сам документ має бути підписаний до кінця року.

Точні дані про американський ядерний арсенал засекречені, але, за деякими даними, в США приблизно 4200 зарядів, а також 2700 оперативно встановлених боєголовок і 2500 резервних, які зберігаються на складах.

Читайте також:

Нова військова доктрина Росії дозволяє превентивний ядерний удар

Росія і США домовилися скоротити кількість ядерних боєголовок

Росія змінить правила застосування своєї ядерної зброї

Екс-глава Пентагону: США використовують ядерну зброю щодня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: