США ратифікували договір про скорочення озброєнь з Росією

США ратифікували російсько-американський договір про подальше скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь, який був підписаний Обамою та Мєдвєдєвим ще в квітні 2010.

Сенат США в середу, 22 листопада, ратифікував російсько-американський договір про подальше скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (ВТО).

Проте, Росія ще не ратифікувала документ: російські парламентарії пообіцяли зробити це відразу після своїх американських колег.

Натомість, президент США Барак Обама привітав ратифікацію Сенатом російсько-американського договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО).

Коментуючи голосування щодо СНО, президент США підкреслив, що це дуже важливий крок, який не тільки прислужиться забезпеченню безпеки в світі, але і допоможе Росії і США ще інтенсивніше розвивати відносини.

У свою чергу, Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що російська сторона вітає ратифікацію російсько-американського договору СНО сенатом Сполучених Штатів.

"Звичайно, ми вітаємо схвалення сенатом США договору між Російською Федерацією та Сполученими Штатами Америки про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь, підписаного президентами Росії і США 8 квітня в Празі", - заявив Лавров, коментуючи ратифікацію договору сенатом США.

Він зазначив, що "таке рішення в руслі домовленостей двох президентів, чиї зусилля спрямовані на поступальний і динамічний розвиток двосторонніх відносин".

Разом з тим, відзначив глава МЗС РФ, "і нам, і Федеральним Зборам РФ ще знадобиться якийсь час для вивчення остаточного тексту американських ратифікаційних документів".

Нагадаємо, президенти Росії та США підписали новий договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь 8 квітня 2010 в Празі.

Сторони мають намір за сім років скоротити загальну кількість боєзарядів на третину - до 1,55 тисячі - в порівнянні з Московським договором 2002 року і більше, ніж у два рази знизити граничний рівень для стратегічних носіїв.

Читайте також:

США та Росія оголосили про "справжнє" завершення холодної війни

У штабі Агентства нацбезпеки США шукають російських шпигунів

Завдяки WikiLeaks Мєдвєдєв зрозумів увесь цинізм США

Поразка партії Обами на виборах в США розчарувала Росію

ВідеоСША ратифікували договір з Росією щодо СНО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: