США розбомблять Іран і Корею десятьма 15-тонними бомбами

США досить дюжини Massive Ordnance Penetrator ( MOP) - протибункерних бомб, щоб стерти Іран і Корею з лиця землі.

Пентагон має намір форсувати виробництво надважких супербомб, призначених для знищення бункерів.

Генерал Марк Шакелфольд, що займається закупівлею озброєння для ВВС заявив: " Нам необхідна зовсім невелика кількість… я б сказав, трохи більше, ніж потрібно для проведення випробувань, скажемо 10-12 таких бомб".

У серпні було ухвалено рішення про виділення 68 мільйонів доларів, які повинні прискорити виробництво протибункерної бомби Massive Ordnance Penetrator ( MOP), що важить не мало не багато, а 15 тонн, і швидку поставку її військам.

MOP призначена для знищення захованих глибоко під землею бункерів і ядерних виробництв, які неможливо знищити іншими існуючими видами конвенціональної зброї.

Керована MOP несе на собі 2,5 тонни вибухівки і володіє руйнівною силою, в 10 разів перевершуючи її попередницю - BLU-109. Це чудовисько може висадити бункер, розташований в 60 метрах під рівнем землі.

Шакельфольд припускає, що Конгрес також схвалить фінансування невидимого для радара бомбардувальника В-2. в цьому випадку, за його словами, вже до середини 2010 року іранським і корейським "друзям" Америки варто приготуватися до неприємних сюрпризів.

Читайте також:

НАТО вмовило Україну знищити 6 тисяч тонн зброї

Більше 100 мирних афганців загинули під американськими бомбами

Розвідка США: Іран не має урану для створення бомби

Американці розбомбили весілля в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: