США розпочали нову операцію в Афганістані

Американські війська почали новий наступ на талібів у провінції Кандагар. Операція отримала кодову назву Dragon Strike ("удар дракона").

Американські та афганські війська розпочали новий наступ на бойовиків на півдні Афганістану, де раніше таліби чинили запеклий опір.

В операції під кодовою назвою Dragon Strike ("удар дракона") в провінції Кандагар беруть участь близько 8000 військових.

За даними американського журналіста, який супроводжує війська (такий доступ надається за дотримання низки суттєвих обмежень), поки що його підрозділ виявив бункери і компоненти вибухових пристроїв, але бойовиків не зустрів.

Нагадаємо, цього року США почали виведення військ з Іраку, натомість ухвалили рішення збільшити контингент в Афганістані. Білий дім сподівається, що збільшення чисельності військ призведе до перелому у війні з талібами і "Аль-Каїдою".

Тим часом втрати міжнародних сил тільки зростають. За неповні 10 років кампанії в Афганістані загинули більше 2 тисяч військовослужбовців. Лише з початку 2010-го в ісламській республіці вже убито близько півтисячі військових, найбільших втрат зазнали сили США.

Читайте також:

У президента Афганістану діагностували маніакальну депресію

Втрати НАТО в Афганістані перевищили 2 тисячі людей

В Афганістані діти потрапили під перехресний вогонь НАТО і талібів

Військові НАТО помилково розбомбили передвиборчий мітинг в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: