США скерують на фінансування Афганістану та Іраку 37 млрд дол.

Барак Обама схвалив закон про фінансування операцій в Афганістані, яким надається сума у розмірі 37 млрд дол.

Президент США Барак Обама підписав закон про фінансування операцій в Афганістані.

27 липня палата представників конгресу США схвалила закон про виділення близько 59 млрд дол, зокрема, на фінансування операцій в Афганістані та Іраку, а також на допомогу Гаїті, яка пережила сильний землетрус, і низку внутрішніх програм. При цьому на операції в Афганістані та Іраку скеровується більш ніж 37 млрд дол.

Згідно зі стратегічними планами уряду США, цього літа має розпочатися кампанія, її мета - втихомирити населення півдня Афганістану, що збунтувалося проти дій об'єднаних міжнародних військ, - регіону, який вважають облоговим пунктом бойовиків. Від результату цієї кампанії може залежати результат усього дев'ятирічного конфлікту, водночас, вона може спричинити збільшення кількості жертв.

Програма витрат обмежена в основному фінансуванням воєнних операцій, допомогою іноземним державам, медичним обслуговуванням ветеранів війни у В'єтнамі і виділенням допомоги постраждалим при різних лихах.

У результаті прийняття цього документа було відхилено ризиковану пропозицію демократів, що надійшла раніше цього місяця, про фінансування шкільних округів на суму 10 млрд дол, щоб уникнути звільнень вчителів, виділення коштів на програму тимчасових літніх робіт та поліпшення рівня безпеки уздовж кордону між США і Мексикою.

Читайте також:

Обама засумнівався в сенсаційності "секретних" документів на Wikileaks

В секретних документах Wikileaks виявили слід бен Ладена

Wikileaks пообіцяв опублікувати тисячі нових секретних документів про Афганістан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: