Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США скоротять військовий контингент у Німеччині через підтримку будівництва газопроводу "Північний потік-2"

США скоротять військовий контингент у Німеччині через підтримку будівництва газопроводу "Північний потік-2"

Трамп заявив, що офіційний Берлін заборгував НАТО трильйон доларів.

США скоротить чисельність американських військ у Німеччині через підтримку країною будівництва російського газопроводу "Північний потік-2".

Про це заявив американський президент Дональд Трамп під час мітингу в Талсі, штат Оклахома, повідомляє Bloomberg.

"Ми повинні захистити Німеччину від Росії, але Німеччина платить Росії мільярди доларів за енергію, що надходить з трубопроводу, абсолютно нового трубопроводу... Вибачте, як це працює? Вони злочинці, протягом багатьох років вони злочинці. Вони (представники німецької влади - прим.ред.) говорять: "Так, ми думаємо, що до 2030 року, можливо, до 2032 року ми зможемо отримати інформацію", - обурився він.

Також Трамп незадоволений кількістю коштів, які Німеччина вкладає в оборону країни як член НАТО, і закликав її виконати цільовий показник в 2% для членів Організації Північноатлантичного договору.

"Вони забувають про всі гроші, які не були виплачені, я сказав щодо трильйона доларів, які ви дійсно винні. Отже, ми ведемо переговори. Подивимося", - додав американський лідер.

Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що "закінчує епоху воєн" та США не вирішуватимуть чужі конфлікти. 

"Війська США не зобов'язані вирішувати давні конфлікти в далеких країнах, про які багато людей навіть не чули. Ми не поліцейські світу", - сказав президент США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції