Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США спрямують учетверо більше грошей на стримування російської агресії у 2017 році

Запобігання російській агресії стане одним з ключових компонентів оборонної стратегії США.

Сенат США схвалив військовий бюджет країни на 2017 фінансовий рік, в рамках бюджету на стримування Росії в майбутньому році планується витратити 3,4 млрд доларів. 

Про це повідомляє "ВВС Russian".

Зокрема, на військові потрібні буде витрачено 602 млрд доларів. Велика частина дістанеться міністерству оборони, решта - міністерству енергетики на програми енергетичної безпеки.

За бюджет проголосували 23 сенатори, троє були проти.

Захищаючи проект фінансування, представник Пентагону Ештон Картер чимало говорив про російську агресію в Європі. У наступному році витрати на її стримування будуть збільшені вчетверо.

"У оборонному бюджеті на 2017 рік фінансування нашої ініціативи з підтримки безпеки Європи, спрямованої на стримування російської агресії, збільшено вчетверо", - заявив Картер, закликавши сенат швидше схвалити збільшення бюджету.

"У нашому бюджеті віддається пріоритет тому, з чим ми не стикалися раніше", - пояснив він, попередивши, що затримка з схваленням документа про фінансування може поставити під загрозу всю європейську оборонну ініціативу.

Як зазначив Картер, в нинішньому році Пентагон був змушений зробити запобігання російській агресії одним з ключових компонентів оборонної стратегії вперше за тривалий час. Таку суму Пентагон запросив в лютому. Гроші підуть на розміщення сил НАТО, зокрема сил армії США, в Центральній і Східній Європі.

На першому етапі плану в Естонії, Латвії, Литві та Польщі розмістять чотири батальйони загальною кількістю 4 тис. осіб.

Нагадаємо, США надалі розглядають питання щодо надання Україні оборонних летальних озброєньЗа словами міністра Картера, це питання перебуває на розгляді, і рішення залежатиме від того, як Росія виконуватиме Мінські угоди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції