Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США та Британія заборонили авіапасажирам із Близького Сходу брати на борт ноутбуки

Рішення пов'язане із заходами безпеки через активізацію діяльності терористів.

У Великобританії від 21 березня планують заборонити пасажирам з країн Близького сходу брати в ручну поклажу ноутбуки та інші електронні пристрої. Про це повідомляє The Guardian.

Наразі деталі заборони залишаються невідомими, однак зазначається, що вона не буде ідентичною до тієї, яку раніше оголосили в Сполучених Штатах.

Як повідомляється, напередодні у США заборонили пасажирам з ряду авіакомпаній Близького Сходу брати на борт електронні пристрої більші за телефон. Це стосується рейсів як до США так і зі Сполучених штатів.

Своєю чергою, у Департаменті США з національної безпеки прокоментували заборону і заявили, що американський уряд стурбований інтересом терористів до комерційної авіації протягом останніх двох років, про що свідчить збитий у 2015 авіалайнер у Єгипті;, у 2016 - в Сомалі, а також збройні напади на аеропорти в Брюсселі і Стамбулі.

Нагадаємо, раніше федеральна авіаційна адміністрація США попередила пасажирів, аби вони не вмикали та не заряджали свої телефони Samsung Galaxy Note 7 на борту літака через легкозаймистість батареї пристроїв.

У авіації побоюються, що смартфони Samsung цієї моделі можуть стати причиною пожежі в літаках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції