США та Росія будуть роззброювати світ

Більше десяти країн світу зацікавлені в придбанні ядерних реакторів. Натомість США та Росія планують сприяти роззброєнню.

Кондоліза Райс та Володимир Путін
news.yahoo.com
Сильні держави світу поєднують зусилля. Зокрема в атомно-енергетичній політиці.

Більше десяти країн світу зацікавлені в придбанні ядерних реакторів, заявив спец представник держсекретаря США з ядерному нерозповсюдження Роберт Джозеф. 

”Більше десяти країн у Азії, Африці й на Близькому Сході виразили інтерес до придбання ядерних реакторів", - сказав Джозеф у Вашингтоні на брифінгу, присвяченому заяві про ядерну співпрацю, схваленій за підсумками зустрічі президентів Росії та США в Кеннебанкпорті. 

Махмуд Ахмадінежад
Близько десяти країн Близького Сходу, Азії та Африки хотіли би придбати ядерні реактори. Навіщо вони їм?

За словами заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Кисляка, в цьому документі Росія та США "поєднали свої зусилля" у пропозиції "передбачуваних і надійних меж" для міжнародної співпраці в галузі ядерної енергетики. 

В оприлюдненій у вівторок російсько-американській заяві сторони підтвердили плани скорочувати стратегічні наступальні озброєння (СНВ) й розробити домовленості з СНВ, підготували міжурядову угоду про співпрацю в атомній енергетиці й ініціювали новий формат співпраці з країнами, охочими використовувати ядерну енергетику.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: