США урочисто відкрили новий комплекс ПРО

Агентство США по протиракетній обороні провело у понеділок врочисту церемонію відкриття нового службового комплексу ПРО.

Агентство США по протиракетній обороні, яке входить в структуру Пентагону, провело у понеділок врочисту церемонію відкриття нового службового комплексу ПРО вартістю 44,4 мільйони доларів на військовій базі "Редстоун арсенал" під Хантсвіллом (штат Алабама).

На церемонії були присутні директор Агентства США по протиракетній обороні генерал-лейтенант Генрі Оберінг, член сенатського комітету з озброєних сил сенатор-республіканець Джеф Сешшенс, член сенатського комітету з асигнувань сенатор-республіканець Річард Шелбі, конгресмени-республіканці Роберт Кремер і Роберт Адерхолт, а також мер Хантсвілла Лоретт Спенсер.

Генрі Оберінг
Lenta.ru
Директор Агентства ПРО Генрі Оберінг
Учасники церемонії всі разом урочисто розрізали стрічку лілового кольору, відкривши нову будівлю, де працюватимуть близько однієї тисячі військових і цивільних працівників системи ПРО.

До 2011 року на базі "Редстоун арсенал" працюватимуть 5,5 тисяч працівників ПРО.

В даний час загальний штат Агентства ПРО налічує 8,5 тисяч чоловік.

"Наша країна розраховує на створення системи протиракетної оборони, яка захистить нас від загроз", - заявив на церемонії відкриття комплексу конгресмена Кремер, який є членом комітету з розвідки палати представників конгресу США, а також членом недавно створеної в американському конгресі спеціальної фракції в підтримку ПРО.

"Дуже важливо, щоб ми продовжували розширювати наші знання про протиракетну оборону для того, щоб створювати нові системи, здатні передбачати і нейтралізувати загрози до того, як вони стануть реальністю", - заявив Кремер, підкресливши при цьому що разом з іншими членами палати представників конгресу він добиватиметься необхідного фінансування для того, щоб "у тих, хто працюють над програмою ПРО на базі "Редстоун", було устаткування і об'єкти по останньому слову техніки, щоб вони могли виконувати свою критично важливу місію".

Кремер нагадав також, що на 2008 рік конгрес планує виділити на ПРО в цілому 8,6 мільярда доларів.

У своєму виступі генерал-лейтенант Оберінг підкреслив, що відкриття нового комплексу стало "першою важливою віхою" в процесі передислокації цілого ряду об'єктів ПРО на базу "Редстоун арсенал".

ПРО
На цій базі роботи по ПРО велися з самого початку протиракетної космічної Стратегічної оборонної ініціативи (СОІ), ініційованої ще адміністрацією Рональда Рейгана.

З червня поточного року на базі "Редстоун арсенал" розміщується головний штаб космічного і протиракетного командування (Space and Missile Defense Command) сухопутних сил США.

Місією Агентства ПРО є розробка і розгортання системи протиракетної оборони для захисту США і їх союзників в Європі і Азії.

Урочиста церемонія відкриття нового службового комплексу ПРО на базі "Редстоун арсенал" відбулося в той же самий день і час, коли у Вашингтоні в держдепартаменті США почалися дводенні російсько-американські консультації по ПРО.

За даними прес-служби держдепартаменту США російську делегацію на консультаціях очолює заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Кисляк, американську - заступник держсекретаря США по країнах Європи і Євразії Деніел Фрід.

У вівторок російсько-американські консультації по ПРО у Вашингтоні будуть продовжені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: