США визначились із датою початку введення жорстких штрафних санкцій проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмеження введуть у вівторок.

У вівторок, 7 серпня, США введуть санкції проти Ірану, що матиме значний вплив на економіку цієї країни.

Про це пише Reuters із посиланням на американських урядовців.

Так звані штрафні санкції спрямовані на закупівлю Ірану американських доларів, торгівлю металами, вугіллям, промисловим та програмним забезпеченням, а також зачепить автомобільний сектор.

Чиновники зазначили, що президент США Дональд Трамп готовий зустрітися з керівниками Ірану в будь-який час, прагнучи підписати нову угоду з Тегераном після того, як Трамп у травні вийшов з ядерної угоди 2015 року.

"Не викликає сумніву, що ці фінансові санкції продовжують приносити значний фінансовий тиск (проти Ірану)", - сказала одна з офіційних осіб.

США хочуть відновити деякі санкційні заходи проти Ірану, які було призупинено відповідно до угоди 2015 року між світовими державами та Тегераном, згідно з якими міжнародні санкції були скасовані в обмін на обмеження ядерної програми Ірану.

Сполучені Штати також планують відновити потенційно більш небезпечні санкції проти іранської нафти в листопаді.

Оновлені санкції є частиною ширшої стратегії Трампа, яка має на меті скоротити доступ керівників Ірану до ресурсів. Вони спрямовані на зміну поведінки Ірану, а не на "зміну режиму", спрямованого проти президента Хасана Руані, додали чиновники.

Раніше Іран оголосив про запуск стратегії, яка врятує країну від санкцій США.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції