США вибачилися за перевернутий прапор Філіппін

В Америці перепросили керівництво Філіппін за вивішування прапора держави перевернутим.

Влада США перепросила керівництво Філіппін за вивішування перевернутого прапора держави на зустрічі лідерів країн-членів Асоціації країн Південно-Східної Азії (АСЕАН) з американським президентом Бараком Обамою.

Зустріч відбулася в Нью-Йорку в п'ятницю, 24 вересня, проте офіційна реакція на інцидент з'явилася тільки в неділю.

На заході президент Філіппін Беніньо Акіно сидів ліворуч від Обами.

Перед ним стояла табличка з державним прапором Філіппін, де його було зображено коректно - як прямокутник, складений з верхньої синьої смуги, нижньої червоної і білого трикутника, що розділяє смуги з лівого боку.

За спиною Акіно було вивішено прапори держав-учасників зустрічі, і на прапорі Філіппін червона і синя смуги були переплутані місцями.

Філіппіни є єдиною у світі державою, де прапор офіційно використовується у двох версіях - звичайній та перевернутій. Зворотне положення кольорових смуг застосовується тоді, коли Філіппіни перебувають у стані війни, або в країні вводиться військовий стан. Водночас, зараз держава не веде бойових дій із жодною країною.

У філіппінському посольстві США заявили, що помилка була ненавмисною і не мала ніякого підтексту, а також пообіцяли розібратися, яким чином її вдалося допустити.

Також міністерство закордонних справ Філіппін пообіцяло сприймати інцидент виключно як мимовільну помилку, яка не повинна впливати на підсумки саміту АСЕАН - США.

Варто зазначити, що фотографія, де видно перевернутий прапор Філіппін, демонструвалася на офіційному сайті уряду країни.

Нагадаємо, в липні, під час неформального саміту президентів країн СНД у Криму, стався конфуз: президент України Віктор Янукович зустрічав гостей на фоні перевернутого українського прапора.

Читайте також:

Новий конфуз: Янукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

Жителі Луцька у вишиванках вибудували живий Тризуб

Прокуратура відмовила Львову вивішувати на День перемоги жалобні прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: