США виділять Киргизії понад 10 млн дол. допомоги

Америка надасть грошову допомогу Киргизії у розмірі 10,3 млн доларів. Уряд США разом з іншими міжнародними донорами працює над плануванням безпечних способів доставки продовольства і медикаментів у місця, де вони найбільше потрібні.

Уряд США прийняв рішення про виділення 10,3 мільйона доларів Киргизії, яка переживає наслідки великих міжетнічних зіткнень на півдні країни.

Як говориться в поширеному в середу, 16 червня, повідомленні посольства США в Бішкеку, виділені кошти призначені для підтримки місцевих громад, постачання медикаментами, надання продовольчої допомоги, а також для підтримки майбутніх виборів. У найближчі дні, за інформацією дипмісії, обсяг допомоги буде збільшений.

Уряд США разом з іншими міжнародними донорами працює над плануванням безпечних способів доставки продовольства і медикаментів у місця, де вони найбільше потрібні.

Нагадаємо, міжетнічні зіткнення між киргизами і узбеками почалися на півдні Киргизстану 11 червня. У місті Ош спалені цілі райони житлових будинків, йдуть погроми і мародерство. Півмільйонний Ош стоїть на порозі гуманітарної катастрофи - тут немає продовольства, газу, а також електроенергії та води.

Заворушення також перекинулися на сусідню Джалал-Абадську область. За даними міжнародних організацій, зони, охоплені конфліктом, покинули до 200 тисяч біженців і внутрішніх переселенців. За останніми даними, в результаті безладів загинули 187 людей.

Читайте також:

У Киргизію вилетів перший літак МНС Росії

США згодні відправити до Киргизії своїх військових - бажано, разом з російськими

В Узбекистані нарахували 100 тисяч біженців з Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: