США відмовилися коментувати вивезення атомної зброї з Туреччини до Румунії

Раніше Сполучені Штати почали вивозити ядерні боєприпаси з Туреччини на базу Девеселу в Румунії.

США не збираються підтверджувати або заперечувати інформацію про вивезення в Румунію розміщеного в Туреччині ядерної зброї.

Про це повідомив офіційний представник Пентагону Патрік Еванс, - пише ТАСС.

Румунське міністерство закордонних справ виступило з коментарем. "МЗС Румунії категорично спростовує цю інформацію", — розповіли в прес-службі відомства.

Сполучені Штати почали вивозити ядерні боєприпаси з Туреччини на базу Девеселу в Румунії на тлі погіршення відносин між Вашингтоном і Анкарою.

Нагадаємо, що прокуратура Стамбула направила в Міністерство США лист з вимогою арешту лідера руху "Паралельна держава" Фетуллаха Гюлена.

Лист, підготовлене прокурором Джаном Тунджаем, представлено в Департамент міжнародного права та зовнішніх зв'язків Мін'юсту США для подальшого розгляду у відповідних інстанціях Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що раніше влада Туреччини заявила, що направлять офіційний запит на екстрадицію з США опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого вважають головним ідеологом військового перевороту.

В ніч на 16 липня, військові Туреччини здійснили спробу державного перевороту. Під час зіткнень, за останніми даними, загинули більше 260 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: