США відмовляють у в'їзді майже половині українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У сусідніх країн цей показник значно нижчий.

Майже кожен другий українець, який вирішив тимчасово відвідати Сполучені Штати Америки, отримує відмову у в'їзді.

Такі дані за 2019-й фінансовий рік наводить Бюро Держдепартаменту США, передає УП.

Рівень відмов для громадян України складає 45,06%. Для порівняння, для сусідніх країн цей показник значно нижчий: 2,76% для поляків, 9,11% для румунів, 11,99% для словаків, 15,19% для росіян і 21,93% для білорусів.

Більше за українців отримують відмови молдавани – 58,03%.

Віза B-1/B-2 – віза США, що видається іноземним громадянам, які вирушають до цієї країни на тимчасове перебування у справах бізнесу, відпочинку чи лікування.

Віза не гарантує в'їзду до країни, а дозволяє її власнику прибути до пункту перетину кордону США і звернутися за дозволом на в'їзд. Вже там інспектор імміграційної служби визначає, чи може власник візи в'їхати до Сполучених Штатів та термін перебування іноземного громадянина у країні.

Нагадаємо, Держдеп Сполучених Штатів Америки ввів нову графу в заяві для отримання американської візи. Відтепер до переліку документів додалося посилання на сторінку в соцмережах. Нововведення почало діяти від 31 травня. У заяві з'явилася графа з вимогою вказати "ідентифікаційні дані соціальних мереж". Заявники можуть зазначити, що не користуються соцмережами, однак за вказівку неправдивої інформації будуть загрожувати наслідки.

оновлена інфографіка із безвізовими країнами
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції