США відписали Росії щодо ПРО

Росія нарешті дочекалася від США письмової відповіді на пропозиції по ПРО, повідомляє МЗС РФ.

Росія після тривалого очікування одержала від США письмові відповіді на пропозиції по протиракетній обороні, передає РИА Новости із посиланням на офіційного представника МЗС РФ Михайла Камініна.

"Відповіді були нарешті одержані лише вчора ввечері," - сказав Камінін.

За його словами, російська сторона "тільки почала їх вивчати".

Запуск ракети ПРО
Lenta.ru
Запуск ракети ПРО
Раніше Москва пропонувала використовувати потужності російських РЛС у системі американської ПРО, замість будівництва США радарів у Польщі та Чехії.

США розраховують розмістити радар у Чехії та десять ракет системи ПРО в Польщі в 2011-2012 роках. За заявою Вашингтона, система покликана знаходити та збивати ракети, націлені на США та Європу. Москва вважає аргументи США непереконливими та розцінює розміщення елементів протиракетної оборони поблизу російського кордону як загрозу своїй національній безпеці. Росія пропонує американцям спільно використовувати в цілях ПРО Габалинську станцію радіолокації в Азербайджані та станцію, що будується в Армавірі.

12 жовтня у Москві відбулася зустріч міністрів закордонних справ і оборони Росії та США (формат 2+2), на якій сторони не змогли домовитися з головного спірного питання - протиракетної оборони, але вирішили провести зустріч у тому ж складі через півроку у Вашингтоні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: