США відправлять до Афганістану додаткові війська

Американські ЗМІ повідомили, що США мають намір відправити додатковий підрозділ морської піхоти чисельністю 1400 осіб до Афганістану.

Глава Пентагону Роберт Гейтс прийняв рішення відправити до Афганістану додатковий підрозділ морської піхоти чисельністю 1400 осіб.

Wall Street Journal написав, що батальйон морських піхотинців може почати прибувати на місце дислокації вже в середині січня.

Очікується, що велика частина морських піхотинців буде задіяна на півдні Афганістану в районі Кандагару, де військові США протягом останніх місяців концентрують свої сили.

За даними видання, крім прийнятого рішення про вищезазначений підрозділ морської піхоти, військове керівництво обговорює інші пропозиції про тимчасове збільшення військ в Афганістані. У разі їх схвалення, передові частини в Афганістані можуть бути збільшені до трьох тисяч осіб, зокрема допоміжні армійські контингенти можуть бути замінені на бойові частини.

Нагадаємо, за даними iСasualties.org (незалежного сайту, створеного для відстеження втрат, понесених коаліцією в Афганістані), в 2010 році загинули 499 американських солдатів, що є найбільшим показником за майже десять років з початку військової кампанії.

У листопаді минулого року Пентагон визнав, що в 2010 році рівень насильства в Афганістані досяг найвищої позначки з моменту початку операції НАТО. Військове відомство США також вказувало, що зусилля з підриву боєздатності повстанців не "увінчалися яким-небудь відчутним успіхом".

Водночас, у грудні Білий дім оприлюднив доповідь, у якій вказується, що США досягли в Ісламській Республіці достатнього прогресу, щоб почати "відповідальне скорочення" військ у липні 2011 року.

Читайте також:

Втрати НАТО в Афганістані за останній рік перевищили 700 осіб

В Афганістані викрали будівельників з Туреччини

Скандал у США: Пентагон обманом купував у Росії паливо для війни в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: