США вимагають від Twitter приватне листування Ассанжа

США збираються запросити у компанії Twitter, щоб отримати приватне листування Ассанжа. За словами представників WikiLeaks, американських слідчих також цікавить інформація про трьох помічників Джуліана.

Слідчі США збираються запросити у компанії Twitter приватне листування, контакти та іншу персональну інформацію засновника інтернет-порталу WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

За словами представників WikiLeaks, американських слідчих також цікавить інформація про трьох помічників Ассанжа.

У компанії Twitter Inc., Штаб-квартира якої знаходиться в Сан-Франциско, відмовилися давати будь-які коментарі з приводу запиту на Ассанжа.

Раніше Ассанж розповів про свої побоювання бути вбитим у разі потрапляння в американську в'язницю.

Вважається, що влада США вивчає можливість пред'явлення Ассанжу звинувачень у шпигунстві і, у разі висунення відповідних звинувачень, зажадає екстрадиції Ассанжа до Америки. Відповідно до закону, Сполучене Королівство має право не екстрадувати за політичні злочини, а "шпигунство є класичним випадком політичного злочину", підкреслив Ассанж.

Нагадаємо, Ассанж чекає у Великобританії рішення суду про його екстрадицію до Швеції, де його звинувачують в домаганнях. Слухання у справі про його екстрадицію заплановані на 6-7 лютого 2011 року.

Читайте також:

WikiLeaks здав "ліквідаторів " з ізраїльської розвідки

Засновник WikiLeaks напише автобіографію за 1,5 млн доларів

WikiLeaks заробив у 2010 році мільйон євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: