США витратили на боротьбу з тероризмом трильйон доларів

З 2001 року Сполучені Штати вже витратили на боротьбу з тероризмом у світі більше, ніж трильйон доларів. На операцію в Іраку витрачено 748 млрд дол.

Витрати США на боротьбу з тероризмом у світі з вересня 2001 року вже перевищили 1 трильйон доларів.

Про це повідомили аналітики з Дослідницької служби Конгресу після того, як президент Барак Обама підписав законопроект про військовий бюджет країни на 2010 фінансовий рік.

При цьому експерти враховували не лише безпосередні асигнування на війни в Іраку і Афганістані, а й довгострокові контракти з підрядними організаціями на постачання озброєнь і техніки, будівництво військових об'єктів, лікування поранених, допомога сім'ям загиблих і ветеранам, заходи по захисту континентальної частини США, охорона посольств, дослідження та інші програми.

Згідно з дослідженням, США витратили 748 мільярдів доларів на операцію в Іраку, а також 300 млрд доларів - пов'язаних з війною в Афганістані.

Нагадаємо, 19 грудня Сенат США затвердив військовий бюджет країни у розмірі 636 млрд доларів. Приблизно п’ята частина вказаної суми буде спрямована на забезпечення кампаній в Іраку і Афганістані.

Читайте також:

В Ємені вбили 34 бойовиків "Аль-Каїди"

Сенат США затвердив військовий бюджет у 636 млрд доларів

Обама представив новий план порятунку економіки США

Пентагон передрік збільшення втрат США в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: