США витратять на війни 2 трильйони дол.

Загальні витрати бюджету США на ведення воєн й на боротьбу з тероризмом найближчого десятиліття складуть до 2,4 трлн. дол.

Загальні витрати американського бюджету на ведення воєн в Іраку й Афганістані, а також на боротьбу з тероризмом найближчого десятиліття можуть скласти 2,4 трильйони доларів, повідомлено в доповіді Бюджетного управління Конгресу США.

Експерти розрахували витрати на військові операції за двома сценаріями: на випадок різкого скорочення присутності армії США за кордоном або за умови поступового виводу військ. У разі реалізації першого сценарію витрати бюджету складуть від 1,2 до 1,7 трильйона доларів.

Якщо адміністрація США відмовиться від планів різкого скорочення американських контингентів за кордоном, то асигнування на ведення воєн і боротьбу з терором зростуть на 705 мільярдів доларів. Drudge Report зауважує, що витрати на війни до 2017 року складуть по вісім тисяч доларів на душу населення США.

При оцінці витрат бюджету експерти управління враховували витрати на військові й дипломатичні операції в Іраку й Афганістані, боротьбу з терором, медичне обслуговування, компенсації ветеранам за одержані поранення й допомогу сім'ям загиблих військовиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: