США визначились з кількістю військових, що залишаться у Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американські військові об'єднаються з європейським контингентом.

США вирішили залишити в Сирії 200 своїх військовослужбовців на базі в районі Ат-Танф, а також 200 осіб миротворчого контингенту на північному сході країни.

Про це пише РБК з посиланням на Reuters.

Зазначається, що американські військові увійдуть в контингент разом з військовослужбовцями європейських країн, загальна чисельність якого становитиме від 800 до 1,5 тис. осіб. Їхнім завданням стане створення і спостереження за зоною безпеки.

Як повідомлялося раніше, про намір вивести військових із Сирії заявив у грудні президент США Дональд Трамп. Він пояснив це "перемогою" над "Ісламською державою". Рішення Трампа у США та ЄС сприйняли як несподіване й суперечливе. Невдовзі після цього міністр оборони США Джеймс Меттіс подав у відставку. На початку січня 2019 року Трамп пом'якшив свою заяву. Він зазначив, що "ніколи не говорив, що ми вийдемо звідти за ніч".

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон згодом пояснив, що Вашингтон не виводитиме своїх військових із Сирії, поки терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІД) не буде повністю ліквідоване та поки США не матимуть від Анкари гарантій безпеки для своїх курдських союзників.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції