США внесли імена 50 афганських наркобаронів в список терористів, яких слід знищити

Просто наркоторговці і ті, хто займаються вирощуванням маку, але не мають зв'язку з талібами, не потрапили до списку. Ними займається поліція.

Імена п'ятдесяти афганських наркобаронів внесені до складеного американськими військовими список афганських терористів, які мають бути спіймані або знищені.

Необхідність включення виробників і торговців наркотиками в цей список, що складається тепер з 367 імен обумовлена тим, що саме наркоторгівля підживлюєповстанський рух в Афганістані, вказується в доповіді, якою попав в розпорядження видання.

Останнім часом в Афганістані зафіксований сплеск виробництва опіумного маку і героїну.

Враховуючи це, американські війська і сили НАТО провели цього року масштабну операцію по захвату складів, де виробляються і зберігаються наркотики.

Проте операція, в проведення якої були залучені військові, проводилася відносно тих наркобаронів, чий зв'язок з терористами був очевидним. Тими афганцями, хто вирощує мак і виробляє героїн, але не пов'язаний з талібами, займаються поліцейські сили.

За словами представника американського контингенту в Афганістані контр-адмірала Грегорі Сміта, в основному операції проводяться на півдні країни, де зв'язок повстанців з нарковиробниками був достовірно підтверджений.

Згідно з даними афганського міністерства по боротьбі з наркотиками, 98% посівів маку доводиться на декілька південних провінцій Афганістану, над якими в центрального уряду невеликий або взагалі відсутній контроль.

За даними американських офіційних осіб, щороку таліби отримують від наркоторгівлі десятки мільйонів доларів, які використовують на підтримку повстанського руху в Афганістані.

Читайте також:

В Афганістані впав російський літак: 15 людей загинули

Британія використовує в Афганістані українських найманців

В Афганістані збили вертоліт з українцями

В Афганістані розбився американський винищувач

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: