США ввели 25-й пакет санкцій проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тиск на Іран продовжиться.

Сполучені Штати Америки оголосили про запуск нового пакету санкцій проти ряду фізичних і юридичних осіб в Ірані у зв'язку з розробкою ядерної програми. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів США.

"Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США спільно з Державним департаментом США ввів сьогодні санкції проти 14 осіб і 17 організацій, причетних до діяльності іранської Організації оборонних інновацій та досліджень (SPND), яка надавала підтримку організаціям, які вже перебувають під санкціями і чий персонал зіграв провідну роль у ядерних зусиллях іранського режиму", - йдеться у документі.

Міністр фінансів США Стівен Мнучин пообіцяв, що тиск на Іран продовжиться. "Сполучені Штати продовжать чинити максимальний тиск на іранський режим, використовуючи всі економічні інструменти для запобігання розвитку в Ірані зброї масового знищення", - уточнив він.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року набрали чинності всі санкції США, які були скасовані раніше, після підписання Іранської ядерної угоди. На початку травня 2018 року Трамп оголосив про вихід із ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, що, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

ВідеоЄС планує подовжити на півроку санкції проти Росії

Європейський союз має подовжити на шість місяців санкції за порушення територіальної цілісності України та поповнити список новими іменами росіян, які причетні до захоплення у полон українських моряків.    

ЄС планує подовжити на півроку санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції