США ввели нові санкції проти Росії

США ввели нові санкції проти Росії

Фото: Associated Press

Зокрема їх запроваджують щодо 32 фізосіб та організацій і шести технологічних компаній. Відповідний указ підписав американський президент Джо Байден.

15 квітня стало відомо, що з країни вирішили вислати 10 російських дипломатів.

Про це йдеться в пресрелізі на сайті Білого дому.

Байден ввів санкції проти Росії і вислав 10 дипломатів. Таким чином у Вашингтоні вирішили покласти на РФ "витрати за дії її уряду і спецслужб" проти суверенітету й інтересів країни. 

"Адміністрація Байдена ясно дала зрозуміти, що Сполучені Штати хочуть, щоб відносини з Росією були стабільними і передбачуваними. Ми не думаємо, що нам потрібно продовжувати рух негативною траєкторією. Однак ми також ясно дали зрозуміти – публічно і в приватному порядку – що захищатимемо наші національні інтереси і змусимо понести витрати за дії російського уряду, спрямовані на заподіяння нам шкоди", – зазначили в повідомленні.

Зокрема, США висилають 10 співробітників дипмісії РФ у Вашингтоні. Крім того, США забороняють своїм компаніям купувати російські боргові зобов'язання, випущені ЦБ, ФНБ або Мінфіном РФ. Також санкції введені відносно ряду учасників проєкту будівництва Керченського мосту і деяких посадових осіб в Криму. Під рестрикції підпав і вже перебуває в американському чорному списку перший заступник керівника адміністрації президента РФ Громов.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Український" скандал у Вашингтоні
Наступна публікація