США ввели санкції проти трьох компаній РФ через постачання заборонених технологій в Іран і Сирію

Також російські компанії підозрюються у постачанні технологій, які можуть бути використані для виробництва зброї масового ураження та ракетної техніки в Північну Корею.

США ввели санкції проти трьох російських компаній, яких запідозрили в порушенні американського закону про нерозповсюдження технологій для виробництва зброї масового ураження.

В "чорний" список увійшли КБ "Кунцево", КБ машинобудування з Коломни і 150-й авіаремонтний завод з Калінінграда, йдеться в сповіщенні Держдепартаменту США, яке буде опубліковано 5 липня, передає РБК.

Крім цього, санкції подовжені відносно КБ приладобудування з Тули і НВО машинобудування, які були введені ще у вересні минулого року.

В американському уряді повідомили, що російські компанії підозрюються у постачанні до Ірану, Північної Кореї та Сирії заборонених технологій, які можуть бути використані для виробництва зброї масового ураження і ракетної техніки. Але конкретний привід для введення санкцій у документі не називається.

У списку санкцій держдепартаменту згадані більш ніж 40 фізичних і юридичних осіб з Китаю, Іраку, Ірану, Малайзії, Північній Кореї, Судану, Сирії та Уганди. Крім російських підприємств обмеження введені проти білоруського "Белвнешромсервис".

Санкції поширюються також на дочірні і аффелированные структури згаданих організацій. Американським урядовим відомствам забороняється вступати в будь-які контрактні відносини із зазначеними структурами, надавати їм допомогу і поставляти товари, послуги або технології, зазначені у відповідних переліках.

Дії санкцій розраховані на два роки.

Нагадаємо, сьогодні, 1 липня, Європейський союз затвердив рішення про продовження економічних санкцій проти Росії. Прийнято рішення ще на півроку продовжити економічні санкції проти Росії, прийняті з-за її дій в Україні, повідомили в Європейській Раді.

В Європейській Раді також підкреслили, що рішення про продовження обмежень було прийнято одноголосно "за письмовою процедурою узгодження".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: