США вже у новій фазі смертельної епідемії - Білий дім

США вже у новій фазі смертельної епідемії - Білий дім

Associated Press

Коронавірус активно поширюється всією країною.

Експерти Білого дому заявили, що США вступили в нову фазу епідемії коронавірусу. Тепер інфекція стала "надзвичайно поширеною" як у сільській місцевості, так і в містах.

Про це повідомляє видання "Голос Америки".

Кількість заражень продовжує зростати в низці районів країни, і представники органів охорони здоров`я працюють з губернаторами над адаптацією заходів до умов кожного штату. "Ми перебуваємо в новій фазі. Нинішня ситуація відрізняється від того, що ми мали в березні і квітні. Вірус надзвичайно поширився як в сільській місцевості, так і в містах", - заявила координатор робочої групи Білого дому по боротьбі з коронавірусом Дебора Біркс.

За її словами, люди, які живуть у сім`ях з кількох поколінь, повинні носити маски навіть удома, щоб захистити людей похилого віку або людей із супутніми захворюваннями.

Своєю чергою, помічник міністра охорони здоров`я і соціальних служб адмірал Бретт Жируар наголосив на важливості носіння масок. "Якщо ми цього не зробимо чи не обмежимо скупчення людей в закритих просторах, вірус так і буде поширюватися", - заявив він.

За словами Жируара, носіння масок та уникання скупчень дає такий самий результат, як і жорсткий карантин.

Нагадаємо, раніше головний національний експерт з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі заявив, що небілі громадяни США більше ризикують заразитися новим коронавірусом та померти.

Наступ коронавірусу: урядовці посилять обмеження у деяких областях

Наступ коронавірусу: урядовці посилять обмеження у деяких областях