США взяли на себе відповідальність за світову фінансову кризу

Через економічну кризу, яка почалася в США як іпотечна і потім переросла у фінансово-економічну, світова економіка в 2009 році скоротиться на 1,3%.

Значна частина відповідальності за глобальну фінансово-економічну кризу лежить на США. Про це заявив міністр фінансів США Тімоті Гайтнер.

Гайтнер відзначив, що для виходу з кризи необхідні об'єднані зусилля всього світу. Керівник американського Мінфіну відзначив, що решті держав для відновлення власних економік необхідно, щоб спад подолала економіка і фінансова система США.

Через економічну кризу, яка почалася в США як іпотечна і потім переросла у фінансово-економічну, світова економіка, за оцінками МВФ, в 2009 році скоротиться на 1,3%. Раніше фонд чекав зростання світового ВВП на 0,5%.

Раніше 22 квітня стало відомо, що Міжнародний валютний фонд опублікувала доповідь, в якій відзначив, що Україна і ще 11 країн колишнього СРСР найсерйозніше постраждали від світової кризи.

Нагадаємо, в доповіді з питань глобальної фінансової стабільності МВФ припустив, що втрати світової економіки від кризи можуть досягти чотирьох трильйонів доларів

Читайте також:

Американські банки почали розморожувати кредити

Директор найбільшого іпотечного агентства США покінчив життя самогубством

МВФ оцінив збитки від економічної кризи в чотири трильйони

Світовий банк дав Україні 3,2 мільярда гривень на ремонт доріг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: