США взялися відновлювати світову довіру після компромату Wikileaks

Документи, опубліковані WikiLeaks, не відображають політику США і країна вибачилася перед всіма, хто визнав зміст телеграм образливим.

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що приділила багато часу переговорам зі світовими лідерами, намагаючись відновити їхню довіру до американської дипломатії після того, як сайт Wikileaks опублікував депеші з дипломатичного листування США.

Клінтон заявила, що документи, опубліковані WikiLeaks, не відображають політику США і вибачилася перед всіма, хто визнав зміст телеграм образливим.

За її словами, витік стався в системі обміну інформацією між Держдепартаментом і Пентагоном. Клінтон наголосила, що ця система більше не використовується.

У минулу неділю сайт WikiLeaks опублікував і надав п'яти великим західним ЗМІ десятки тисяч документів держдепартаменту США, включаючи листування з посольствами. Всі отримані депеші американських посольств сайт вирішив публікувати не одразу.

3 грудня засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж, відповідаючи на запитання користувачів сайту британської газети The Guardian, повідомив, що в разі фізичної розправи над ним, або будь-якої іншої форми відсторонення від справ, або перешкоджання роботі сайту більшість отриманих сайтом конфіденційних матеріалів будуть опубліковані автоматично.

Читайте також:

Скандальний сайт Wikileaks поширився по Європі

Завдяки WikiLeaks Мєдвєдєв зрозумів увесь цинізм США

Засновник Wikileaks: після моєї смерті оприлюднять спеціальний архів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: