США загрожують Ірану санкціями

Країні загрожує ще більша ізоляція і зростання міжнародного тиску.

Іран повинен не тільки допустити інспекторів МАГАТЕ на підприємства по збагаченню урану, але й припинити всю діяльність в ядерній сфері, яка може бути використана у військових цілях, інакше проти нього будуть застосовані санкції, заявила держсекретар США Гілларі Клінтон 30 вересня журналістам у штаб-квартирі ООН .

Минулого тижня Іран повідомив про будівництво заводу зі збагачення урану, проте пообіцяв допустити туди інспекторів МАГАТЕ.

"У Ірану є вибір: виконати його міжнародні зобов'язання, і це означає - не тільки допустити інспекції, але й припинити всю діяльність під час відсутності моніторингу та спостереження, яке гарантувало б, що все що вони роблять - робиться тільки в мирних цілях", - сказала Клінтон.

"Альтернативою цьому буде ще більша ізоляція і зростання міжнародного тиску на Іран. Я не хочу наперед судити про результати зустрічі в Женеві, яка ще не розпочалася, але ми робимо все, що можемо, щоб ясно дати зрозуміти Ірану, перед яким вибором він стоїть" , - сказала держсекретар США.

Нагадаємо, 1 жовтня в Женеві починаються переговори "шістки" (РФ, США, КНР, Франція, Великобританія, ФРН) і представника Ірану з питання про його ядерну програму.

Читайте також:

Іран випробував нові ракети

Іран повідомив про запуск другого заводу зі збагачення урану

Іран відмовився від ядерної зброї

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: