США закликали Гонконг забезпечити виконання санкцій ООН щодо Ірану і КНДР

Посадові особи Державного департаменту США та Департаменту торгівлі відвідали Гонконг.

США закликають Гонконг вжити додаткових кроків для забезпечення виконання санкцій Організації Об'єднаних Націй щодо Ірану та Північної Кореї.

Про це інформує Nikkey Asia.

«США закликають Гонконг вжити додаткових кроків для забезпечення виконання санкцій Організації Об'єднаних Націй щодо Ірану та Північної Кореї з огляду на роль території в порушеннях, які призвели, зокрема, до нещодавнього арешту головного фінансового директора Huawei Technologies" - йдеться у повідомленні.

Фотогалерея Жодних балістичних ракет та ядерних випробувань: як КНДР відсвяткувала своє 70-річчя (11 фото)

За інформацією Генерального консульства США, посадові особи Державного департаменту США та Департаменту торгівлі відвідали Гонконг у грудні.

»Американська сторона також зажадала ефективнішого контролю за високотехнологічним експортом з потенційними військовими компонентами", - йдеться у повідомленні.

Відео Нові санкції проти РФ: США розширили список осіб і компаній, яких підозрюють у співпраці з КНДР

Цього разу у чорний список потрапили особи та компанії, яких спіймали на співправці з КНДР та звинувачують у кіберзлочинності. Також у санкційному переліку опиналася російська судноплавна компанія, що перевозила нафту до Північної Кореї. Окрім того, уже сьогодні можуть набрати чинності додаткові санкції, ухвалені у зв’язку з отруєнням у Великій Британії.

Нові санкції проти РФ: США розширили список осіб і компаній, яких підозрюють у співпраці з КНДР

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що США стверджують, що не будуть обмежувати денуклеаризацію КНДР

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів