США закликали Росію до свободи слова

США звернулися до Росії з приводу третьої річниці загибелі американського журналіста Пола Хлєбнікова, якого було вбито в Москві.


Адміністрація президента США Джорджа Буша закликала Росію забезпечити безпеку журналістів і гарантувати свободу слова.

”На 9 липня припадають треті роковини вбивства американського громадянина Пола Хлєбнікова, який був головним редактором російського видання журналу ”Форбс”, - йдеться в заяві офіційного представника Державного департаменту США Шона Маккормака.
 
”Уряд США відзначає увагу, яку російський уряд на найвищому рівні приділяє цій справі, і закликає його зробити розкриття даної справи пріоритетом для правоохоронних органів”, - указується в документі.

Держдепартамент США підтверджує готовність надати сприяння російській владі ”для того, щоб виконавці цього лиходійського злочину з`явилися перед правосуддям”. 

”Залякування і вбивства журналістів є викликом для вільної і незалежної преси та для всіх, хто поважає демократичні цінності, і з цим не можна миритися. Ми закликаємо Росію зробити кроки, які забезпечать захист всіх журналістів, дозволять їм працювати в Росії без страху за своє життя і гарантують свободу слова”, - заявив офіційний представник Держдепартаменту США.
 
Американський журналіст Пол Хлєбніков був убитий чотирма пострілами з пістолета в Москві 9 липня 2004 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: