США закликали Росію та Іран до боротьби проти застосування хімічної зброї

Режим Асада, якого підтримують Москва і Тегеран, звинувачують у застосуванні хімзброї.

Рада національної безпеки США хоче, щоб Росія та Іран приєдналися до зусиль світової громадськості, спрямованої на заборону застосування хімічної зброї.

Про це повідомляє російський "Інтерфакс".

"Ми рішуче вимагаємо від усіх країн і всіх сторін, які підписали Конвенцію про заборону хімічної зброї, включно з Росією та Іраном, які продовжують військові операції на підтримку режиму Асада, беззастережно приєднатися до цих зусиль і підтримати загальні прагнення і зобов'язання світової спільноти щодо заборони застосування хімічної зброї ", - заявив офіційний представник Ради національної безпеки США Нед Прайс.

Він зазначив, що військова та економічна підтримка сирійського уряду "дозволяє Асаду вести військову кампанію проти власного народу".

Прайс заявив, що США "рішуче засуджують" застосування сирійським режимом хімічної зброї.

Нагадаємо, що Радбез ООН звинуватив владу Сирії у застосуванні хімзброї. Про це йдеться в секретній доповіді, підготовленій за підсумками 13-місячного розслідування, яке проводили ООН та Організація із заборони хімічної зброї. Хімічна зброя, як стверджується, була застосована у населеному пункті Каминас 16 березня 2015 року.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: