США закликали своїх громадян залишити Сирію і стежити за власними словами

Держдепартамент США закликав американців негайно виїхати з Сирії через нестабільність ситуації в країні.

 Держдепартамент США закликав усіх американців, що перебувають у Сирії, негайно її залишити через напруження ситуації в країні.

"Держдепартамент США закликає американських громадян, які перебувають у Сирії, негайно залишити країну, поки є доступ до комерційного транспорту. Враховуючи невизначеність і нестабільність нинішньої ситуації, ми рекомендуємо американцям, які все-таки мусять залишатися в Сирії, відмовитися від усіх поїздок країною, які не є необхідними. Американці, які наразі поза межами Сирії, повинні утриматися зараз від поїздок у цю країну", - цитує РІА "Новости".

Крім того, держдепартамент нагадав, що відповідно до введених США санкцій щодо Сирії, американцям заборонено здійснювати будь-які фінансові операції з представниками сирійського уряду.

Відомство рекомендує американцям у Сірії дотримуватися максимальної обережності, уникати місць проведення демонстрацій, стежити за своїми висловами і бути в курсі останніх новин.

Нагадаємо, з середини березня 2011 р. в Сирії тривають масові безлади. Учасники заворушень вимагають відставки президента Асада і проведення політичних реформ. Сирійська влада жорстко припиняє несанкціоновані акції протесту, у тому числі застосовуючи армійські підрозділи. США і Євросоюз запровадили низку санкцій відносно сирійського керівництва, а Рада безпеки ООН засудила відкрите порушення прав людини і застосування зброї проти мирних жителів.
Зараз у Раді Безпеки ООН ведуться дискусії про прийняття резолюції по Сирії у зв'язку з тривалим протистоянням між опозицією і діючою владою. Згідно з цією резолюцією, країну чекає нафтове і військове ембарго.

Читайте також:

Сирія охоплена хвилюваннями

Влада Сирії спростовує дані ООН про кількість загиблих у зіткненнях

США засудили вбивство правозахисника у Сирії

Сутички в Сирії стають жорстокішими

Сирія стає "другою Лівією"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: