США запасаються нафтою

Сполучені Штати вирішили поповнити свої запаси нафти.


Адміністрація Джорджа Буша ухвалила рішення відновити закупівлі сирої нафти для поповнення стратегічних нафтових резервів країни.

"Міністерство енергетики планує скористатися недавнім різким зниженням цін на сиру нафту для виходу на ринок, щоб у разі отримання прийнятних пропозицій закупити приблизно 12 мільйонів барелів сирої нафти", - сказано в заяві міністерства енергетики США.

У ньому вказується, що на закупівлю нафти будуть спрямовані 600 мільйонів доларів і що міністерство чекає пропозиції про поставки нафти в лютому, березні і квітні 2009 року.

"Закупівлі у 2009 році заповнять повністю сховища поточної місткості у розмірі 727 мільйонів барелів і забезпечать США захист від необхідності імпорту протягом приблизно 70 днів", - йдеться у повідомленні.

Стратегічні нафтові резерви США мають зараз максимальний об'єм в 727 мільйонів барелів нафти і зберігаються в підземних соляних печерах на узбережжі Мексиканської затоки на території штатів Луїзіана і Техас.

Минулого року конгрес США ввів тимчасову заборону на закупівлі нафти для поповнення стратегічних нафтових резервів США через високі світові ціни на нафту. Введена конгресом заборона на такі закупівлі закінчилася 31 грудня.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: