Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США запроваджують нові санкції проти оборонних структур і компаній Росії та ще п'яти країн

Документ офіційно буде опублікований 10 травня.

Сполучені Штати Америки запроваджують нові санкції проти оборонних структур та компаній шести країн - Росії, Ірану, Північної Кореї, Китаю, Туреччини та Саудівської Аравії.

Документ сьогодні, 9 травня, внесений на сайт Федерального реєстру США, проте офіційно опублікований він буде 10 травня. США встановили, що низка іноземців та іноземних організацій займаються діяльністю, яка є підставою для застосування обмежувальних заходів, відповідно до закону про нерозповсюдження зброї масового знищення. Про це пише "Європейська правда".

"Закон передбачає покарання іноземних юридичних та фізичних осіб за продаж або придбання в Ірану, Сирії чи Північної Кореї товарів, послуг або технологій, які потенційно можуть зробити внесок у розвиток зброї масового знищення", - говориться в документі.

Із російських структур у "чорний список" увійшли навчальний центр зенітних ракетних військ у Гатчині, 18-й Центральний науково-дослідний інститут Міністерства оборони РФ у Курську, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, 183-й гвардійський зенітний ракетний полк, Науково-виробничий концерн "БАРЛ", Головне управління Генерального штабу (колишнє ГРУ).

Загалом, санкції запроваджують щодо 28 осіб та структур.

ВідеоВесс Мітчелл назвав умови, за яких США запровадить нові санкції проти РФ

Сполучені Штати Америки запроваджуватимуть нові санкції проти Росії, якщо вона не припинить втручатися у ситуацію в Україні. Про це заявив помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Весс Мітчелл, сьогодні він у Києві. Продовження санкцій проти РФ розглянули напередодні на засіданні Ради Національної Безпеки та оборони.

Весс Мітчелл назвав умови, за яких США запровадить нові санкції проти РФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції