США запустили міжконтинентальну ракету з трьома боєголовками

Американські військові випробували балістичну ракету Minuteman III: вона подолала 6,76 тисячі кілометрів і вразила мішень на заході Маршаллових островів.

Вдруге за два тижні американські військові провели випробування міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) Minuteman III.

Ракета була випущена без бойового заряду з каліфорнійської авіабази Ванденберг. Вона подолала 6,76 тисячі кілометрів і вразила мішень поруч з атолом Кваджалейн на заході Маршаллових островів.

За польотом стежили експерти Міністерства оборони і Міністерства енергетики США. Дані, отримані під час випробувань, будуть використані для визначення точності та надійності даного виду зброї, а також рівня готовності флоту військових балістичних ракет США.

Всього, починаючи з 1957 року, коли ракетні випробування були передані під юрисдикцію ВПС США, персонал бази Ванденберг здійснив уже 1900 запусків ракет.

Попередні випробування Minuteman III з трохи меншою розрахунковою дальністю польоту пройшли 16 червня.

Триступенева ракета Minuteman III має висоту 18 метрів і масу 32158 кг. Дальність пуску перевищує 12 тисяч кілометрів, швидкість ракети може досягати 24 тисяч кілометрів на годину на висоті більш ніж 1,1 тисячі кілометрів від поверхні землі.

Minuteman III історично перша у світі ракета-носій, що несе блок розділених боєголовок (3 штуки). Кожна з боєголовок здатна самостійно наводитися на індивідуальну ціль.

Міжконтинентальні балістичні ракети Minuteman III перебувають на озброєнні армії США з 1970 року, наприкінці 1978 року виробництво цих ракет було припинено. Всього на озброєнні американської армії є 450 ракет цього класу. Вони розташовані на базах в штатах Вайомінг, Північна Дакота і Монтана.

Читайте також:

Росія продовжить випробування "Булави"

Американці вперше збили балістичну ракету лазером

Нова система ПРО виявилася неефективною проти ракет

США запустили безпілотний військовий космічний корабель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: