США застосували кліматичну зброю: у російській Держдумі вигадали абсурдну причину аномального тепла взимку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами депутата, Штати проводять випробування такої зброї.

Депутат російської Держдуми Олексій Журавльов заявив, що аномальне тепло цьогорічної зими сталося через застосування США кліматичної зброї.

Про це він розповів в ефірі радіо "Говорить Москва".

За його словами, тенденцію до потепління спровокували саме американці, а застосування ними кліматичної зброї призведе до знищення життя на планеті.

"Я не виключаю [можливості застосування кліматичної зброї – ред.]. Сьогодні Америка, яка в передових технологіях використовує все, що тільки можна, може і таке бути. Але не можна кліматичну зброю застосувати проти, наприклад, Росії, можна застосувати проти всього світу, але ми через це постраждаємо найбільше", - вважає російський депутат.

Журавльов підкреслив, що США проводять випробування кліматичної зброї всупереч усім міжнародним заборонам.

"Я впевнений, що це невипадкові кліматичні зміни. Першими, ми знаємо, вони ось це у В'єтнамі випробовували кліматичну зброю. Тому, звичайно, ці розробки йдуть, хоча вони заборонені, але вони однозначно розробляються. Причому вони це роблять "типу ми дослідження проводимо", тобто не як зброю, а як дослідження. Дослідження - можна, а зброю - не можна. Вони роблять спеціально ці дослідження, але застосовують як зброю. Якщо вона [вічна мерзлота – ред.] зараз попливе, це буде катастрофа, це велика проблема. Це знають американці, і вони випробовують цю зброю", - заявив він.

Нагадаємо, 2019 рік був одним з найспекотніших – середні глобальні температури стали другими найбільшими за всю історію спостережень. 2019 року температурні рекорди зустрічалися по всій планеті. У більшості регіонів було тепліше за середні показники, а в Арктиці, Європі, Південній Африці підвищення було дуже значним.

Як змінилась температура на планеті. Інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції