США заявили про готовність скоротити ядерні арсенали синхронно з Росією

Офіційну заяву зробив держсекретар Джон Керрі.

США офіційно закликали Російську Федерацію синхронно скорочувати свої ядерні арсенали – кількість ракет та боєприпасів.

Відповідну заяву зробив держсекретар США Джон Керрі.

"Ми очікуємо, що Сполучені Штати і Росія досягнуть основних обмежень Договору (про стратегічні наступальні озброєння), коли вони наберуть чинності 5 лютого 2018 року, і продовжуємо закликати Росію приєднатися до переговорів щодо подальшого скорочення ядерних арсеналів обох країн", – йдеться в заяві Керрі, яку цитує "Укрінформ".

Глава американського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що новий договір про СНО "продовжує залишатися сферою співпраці та подальшого діалогу між США і Росією". Водночас цей документ надає США певний рівень доступу для американських інспекторів до російських ядерних об'єктів.

"Значення Договору (про стратегічні наступальні озброєння) було доведено впродовж останніх п'яти років. І ми, як і раніше, вважаємо, що це є джерелом постійного діалогу, співпраці і прогресу між Сполученими Штатами і Росією. Новий договір про СНО сприяє нашій меті зміцнення довіри, прозорості, передбачуваності та стабільності щодо найбільшої ядерної енергетики в світі, показує всьому світу, що Сполучені Штати серйозно ставляться до керівної ролі у скороченні ядерних озброєнь", – наголосив речник Держдепартаменту США Джон Кірбі.

Керрі також звинуватив Росію у загибелі мирних жінок і дітей в Сирії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: