США заявили про успішні випробування нової ракети-перехоплювача для системи ПРО

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США заявили про успішні випробування нової ракети-перехоплювача для системи ПРО

Missile Defense Agency

Розробка призначена для захисту США від "міжконтинентальних балістичних ракет Ірану і Північної Кореї".

Агентство протиракетної оборони США у неділю, 12 вересня, успішно випробувало прототип ракети-перехоплювача наземного базування Exoatmospheric Kill Vehicle або EKV.

Про це повідомляє Defense News.

Зазначається, що ракета з удосконаленим триступеневим прискорювачем, розробленим для підвищення ефективності сил ПРО, працювала в двоступеневому режимі, тобто "третя ступінь не запалювалася, що дозволило запустити машину для вбивства раніше".

Це дає військовому винищувачу "велику гнучкість в здійсненні захисту батьківщини, значно збільшуючи бойовий простір для успішної протидії загрозам".

"Початкові показники показують, що випробування відповідають вимогам, - йдеться у повідомленні. - Система працювала в точності так, як було задумано, і результати цього тесту свідчать про значне збільшення бойового простору".

EKV - це частина наземного перехоплювача (GBI) для ураження високошвидкісних цілей після відділення від ракети-носія. Розробка призначена для захисту США від "міжконтинентальних балістичних ракет Ірану і Північної Кореї".

Тим часом у Корейській Народно-Демократичній Республіці у вихідні успішно провели випробування нової крилатої ракети великої дальності.

Випробування лазерної зброї, що за лічені хвилини може збити ворожий безпілотник

Випробування лазерної зброї, що за лічені хвилини може збити ворожий безпілотник
Наступна публікація