США збільшать військовий контингент у Польщі. Лідери держав готуються укласти угоду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деталі угоди Трамп та Дуда узгодять під час зустрічі на Генасамблеї ООН.

Президент США Дональд Трамп та його польський колега Анджей Дуда готуються 23 вересня у Нью-Йорку підписати військову декларацію щодо збільшення контингенту американських військ в Польщі.

Про це повідомляє Onet.

Видання зазначає, що за словами голови Канцелярії президента Польщі Кшиштофа Щерського переговори між лідерами держав щодо додаткових військ відбудуться з ініціативи президента США.

"Засідання буде повноцінним, тобто відбудуться переговори віч-на-віч, але потім відбудуться пленарні переговори делегацій. У них також візьмуть участь міністр закордонних справ та міністр оборони. Ми також передбачаємо підписання військової декларації щодо місця розташування та роз'яснення присутності в Польщі збільшеного контингенту американських військ, яка мала бути підписана у Варшаві під час відкладеного візиту президента США до Польщі", - заявив він.

Нагадаємо, влітку у Польщі відбулися найбільші цього року військові навчання DRAGON-19, в яких взяли участь 18 тисяч солдатів з 12 держав НАТО, а також 2,5 тис. одиниць військової техніки. Навчання триватимуть чотири дні, вони проходять на суші, на морі, в повітрі і кіберпросторі. Головна мета маневрів – перевірити сумісність польських військових частин з військами союзників, які дислокуються у Польщі в рамках зміцнення східного флангу НАТО.

Відео НАТО відмовляється від гонки озброєнь з Росією

До бельгійської столиці члени НАТО приїхали обговорити виклики, що можуть постати перед світом після закінчення терміну дії договору про нерозповсюдження ракет середньої та малої дальності. Цей документ США підписали 1987 з Радянським союзом. Однак цьогоріч американська сторона оголосила, що виходить з нього.  

НАТО відмовляється від гонки озброєнь з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції