США зізналися, скільки витрачають на розвідку

Витрати Пентагону на військову розвідку становлять 75 млрд доларів на рік, заявив Деніс Блер. А от самі військові витрати "витягуть" майже в шість разів більше.

Витрати усіх 16 розвідслужб США, а також витрати Пентагону на військову розвідку становлять 75 млрд доларів на рік.

Про це повідомив директор Національної розвідки США Денніс Блер. За його словами, на даний момент у сфері розвідки США працює близько 200 тисяч осіб.

Водночас, військовий бюджет США на 2010 рік передбачає виділення на військові витрати 534 млрд доларів, причому структура військових витрат зазнає серйозних змін.

Статті, за якими передбачалося фінансувати "звичайні" види озброєнь, суттєво зменшуються, тоді як витрати на "розумну" зброю, засоби розвідки і спостереження значно збільшуються.

Нагадаємо, 14 вересня, постійний представник США при НАТО Іво Даалдер повідомив, що з 2001 року його країна вклала в Афганістан 110 млрд доларів.

"Ось чому ми скеровуємо (до Афганістану для захисту та підтримки мирних мешканців) не лише тисячі військових, а й інвестуємо великі суми грошей ... в цілому 110 мільярдів доларів з 2001 року", - заявив американський посол, виступаючи в Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні.

Читайте також:

США за вісім років вклали в Афганістан 110 млрд доларів

Слідчі ЦРУ влаштовували терористам "жартівливі" страти

Лікарі Червоного Хреста допомагали ЦРУ катувати ув'язнених

ЦРУ використовує віагру для отримання інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: