США змоделювали економічну війну з Росією та Китаєм

В Пентагоні досліджували обставини, котрі можуть виникнути під час спроб умовних "супротивників" підірвати економіку США.

Пентагон провів нову військову гру, де сторони воюють кулями та бомбами, а моделюється ситуація, в якій ворогуючі країни прагнуть підірвати американську економіку, - сценарій, написаний у відповідності із глобальною фінансовою кризою.

Учасники стратегії – менеджери інвестиційних фондів, професори та співробітники інвестиційного банку UBS – моделювали різноманітні сценарії, котрі можуть змінити розстановку сил між найпотужнішими світовими економіками.

Змодельовані сценарії глобальних економічних проблем включали в себе колапс Північної Кореї, маніпуляції цінами на газ з боку Росії та зростання напруженості у відносинах Китаю та Тайваню.

Учасники гри були розділені на п’ять команд: США, Росію, Китай, Східну Азію та "інші" країни. Арбітри оцінювали ефект від ходів, зроблених кожною командою у боротьбі за економічне панування.

За перебігом подій, що проводилися в Лабораторії з вивчення методів та способів ведення війни (Warfare Analysis Laboratory) у штаті Меріленд, спостерігали співробітники американської розвідки та військові.

Найбільш хитромудрою країною було визнано Китай. США вдалося зберегти своє положення найпотужнішої економіки світу, однак її позиції були підірвані фінансовими "розборками" з Росією.

За словами професора Єльскої школи управління Пола Брекена, мета гри полягала в тому, аби виявити проблеми, що відображають змінний характер конфліктів між найбільшими світовими державами.

Зазначимо, що попри стабілізацію відносин США, Росії та Китаєм, в порівнянні з періодом "холодної війни", ці країни непокояться зміцненням власної обороноздатності.

Зазначимо, 8 квітня в США оприлюднили інформацію щодо присутності китайських та російських хакерських програм в енергосистемах США.

За допомогою цих програм Сполучені Штати могли у лічені години залишитися без електрики, води та каналізації.

Читайте також:

Хакери Росії та Китаю контролювали енергосистеми США

Обама закликає ООН відреагувати на "небезпечну ракету" КНДР

Головком НАТО: Москва не буде церемонитися зі своїми сусідами

Секретна доповідь Пентагону: ядерний Ізраїль та "нацистське майбутнє" Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: