США знищили одного з найнебезпечніших екстремістів у світі

В результаті авіаудару з американського безпілотника був знищений одни з лідерів "Аль-Каїди", який, за деякими даними, міг зайняти пост убитого бен Ладена.

Один з ватажків терористичного угруповання "Аль-Каїда" Ільяс Кашмірі, що вважається одним з найнебезпечніших екстремістів в світі, був убитий в результаті авіаудару з американського безпілотника у Пакистані.

У ніч на 4 червня безпілотний літальний апарат, що належить ВПС США, завдав удару по селу Ламан в пакистанській провінції Південний Вазірістан. У результаті авіаудару загинули дев'ять людей.

Джерела в американській розвідці заявили, що підсумком атаки стала ліквідація Кашмірі. Рішення про проведення спецоперації було прийнято після того, як військові отримали інформацію про те, що терорист разом зі своїм оточенням з'явився в Ламані.

Кашмірі вважається одним з найнебезпечніших світових екстремістів, він очолював угруповання "Харкатуль Джихад Ісламі". Йому приписується організація ряду великих терактів в Афганістані, Пакистані та Індії.

За інформацію про його місцезнаходження США пропонували суму в 5 млн. доларів. За деякими даними, Кашмірі розглядався як можливий кандидат на пост глави "Аль-Каїди" замість вбитого бен Ладена.

Читайте також:

США назвали ім’я нового ворога, який не поступається за силою "Аль-Каїді"

США назвали ім'я чоловіка, через якого вийшли на бен Ладена

Результати розтину бен Ладена: терорист №1 був "ходячим мерцем"

Таліби поклялися на честь бен Ладена знищити НАТО, євреїв і християн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: