США зроблять другу спробу отримати "торговця смертю" Віктора Бута

Америка обіцяє переслідувати Віктора Бута в суді, доки його не посадять. Рідні ж сподіваються на те, що "збройного барона" звільнять під заставу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

США оспорюватимуть відмову тайського суду екстрадувати російського бізнесмена Віктора Бута, звинуваченого в незаконній торгівлі зброєю і підтримці міжнародного тероризму.

Прокуратура Таїланду, яка представляє інтереси американської сторони, подала заявку на апеляцію. Тим часом адвокати росіянина просять звільнити його під заставу.

Нагадаємо, 11 серпня суд першої інстанції відмовив Сполученим Штатам в екстрадиції Віктора Бута до Америки. Тепер прокуратура одержала 30 діб на підготовку тексту апеляції. Потім 15 днів захист готуватиме відповідь, і лише після цього справу розгляне Апеляційний суд.

Віктор Бут був затриманий 6 березня 2008 року в Таїланді, куди приїхав як турист. США обвинувачують його в незаконній торгівлі зброєю. Зокрема, стверджується, що він збирався продати терористам зброю на декілька мільйонів доларів.

Американські прокурори називають Бута "одним з найактивніших незаконних торговців зброєю у світі" й обіцяють у разі його видачі переслідувати бізнесмена "в судовому порядку за те, що він згодився поставляти зброю терористичній організації, однією з цілей якої є вбивство американських громадян".

Сам Віктор Бут, який отримав в пресі прізвиська "збройний барон" і "торговець смертю", запевняє, що звинувачення проти нього висунуті за політичними мотивами. Дружина підсудного, Алла Бут, раніше заявляла, що той їздив до Латинської Америки тільки раз, і не щоб торгувати зброєю з терористами, а щоб брати уроки танго.

Адвокати розраховують, що росіянин незабаром буде звільнений під заставу. Клопотання може бути розглянуте протягом 10 днів. Раніше дружина Віктора Бута заявила, що питання про заставу можуть вирішити 17-18 серпня.

Читайте також:

Суд не випустив Бута під заставу

У Таїланді заарештували російського підприємця

Віктор Бут подав до суду на американських спецагентів

Віктор Бут: я став заручником західних легенд про ворожих росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: