Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США звинуватили РФ у спробах маніпуляції американським енергетичним ринком через соцмережі

РФ виграє від розпалювання розбіжностей з приводу виробництва енергії в США.

Комітет Палати представників Конгресу США з науки, космосу і технологій презентував доповідь, в якій структури РФ звинувачуються у спробах прихованої маніпуляції енергетичним ринком США через соцмережі.

Про це йдеться у відповідній публікації на сайті комітету.

"Російські агенти створювали і розповсюджували пропагандистські матеріали в американських соцмережах в очевидній спробі вплинути на енергетичний ринок США. РФ виграє від розпалювання розбіжностей з приводу виробництва енергії в США", - заявив голова комітету, республіканець Ламар Сміт.

"Експорт енергоресурсів США в європейські країни зростає, а це означає, що у них буде менше підстав покладатися на РФ у своїх енергетичних потребах. Це, в свою чергу, зменшить вплив Росії на Європу на шкоду РФ і до вигоди Європи. Саме тому російські агенти намагалися маніпулювати думкою американців про трубопроводи, паливо і зміну клімату ", - зауважив він.

Так, у 2015-2017 роках у Twitter, Facebook та Instagram було розміщено 9 097 російських повідомлень чи твітівпро енергетичну політику США.

"Російські агенти займалися антиамериканською енергетичною діяльністю на різних платформах, таких як Facebook, Instagram і Twitter", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше засновник Facebook Марк Цукерберг заявив про втручання РФ у вибори в США і передав конгресу дані про рекламу, яку замовляла РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції