Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США звинуватили РФ в перешкоджанні засудження Радбезу ООН застосування хімзброї в Сирії

«Росія відклала схвалення цієї заяви з простим засудженням того, що сирійських дітей душать хлорним газом», – сказала постпред США в Радбезі ООН.

США звинуватили РФ в перешкоджанні схваленню Радою безпеки ООН засудження застосування хімічної зброї в Сирії.

Про це пише "Радіо Свобода“.

Постпред США в Радбезі ООН Ніккі Гейлі заявила, що існують докази, що підтверджують застосування хлору в передмісті Дамаска – Східній Гуті.

«Тепер у нас є повідомлення про те, що режим Асада в останні тижні використовував хлорин проти своїх людей кілька разів, у тому числі вчора», - сказала Гейлі.

США запропонували проект заяви, в якому засуджувалося застосування хімічних речовин як зброї, але Росія попросила відкласти ухвалення резолюції, щоб «зробити коментарі».

«Росія відклала схвалення цієї заяви з простим засудженням того, що сирійських дітей душать хлорним газом», – сказала Гейлі.

У проекті резолюції, отриманому AFP, засуджується здійснений 1 лютого напад із застосуванням хлору в районі Аль-Малабо міста Дума, в результаті якого було поранено понад 20 цивільних включно з дітьми.

Фотогалерея У Сирії російський СУ-34 знищив лікарню в провінції Ідліб (4 фото)

Нагадаємо, що Радбез ООН зібралася для обговорення застосування хімічної зброї в Сирії після того, як РФ двічі використала своє право вето в листопаді, щоб заблокувати відновлення діяльності слідчої групи ООН, завданням якої було визначити осіб, відповідальних за смертельні хімічні атаки.

Раніше повідомлялося, що сирійській провінції Ідліб, яку контролюють повстанці, сирійська армія застосувала хімічну зброю, схожу на хлор. Саме у цьому районі був збитий російський військовий літак Су-25, пілот якого підірвав себе гранатою. 

ВідеоВ Мережі з’явилося відео порятунку немовляти з-під уламків після бомбардування у Сирії

Сирійська група цивільної оборони "Білі каски" виклала в Мережу відео порятунку дитини після бомбардування. 5 лютого російський винищувач-бомбардувальник атакував хірургічну лікарню в місті Ідліб.

В Мережі з’явилося відео порятунку немовляти з-під уламків після бомбардування у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції