США звинуватили сімох агентів ГРУ РФ у масштабній хакерській атаці антидопінгових організацій і ФІФА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські офіцери намагалися викрасти дані про допінгову схему в Росії.

США висунули звинувачення проти 7 офіцерів ГРУ РФ, які, ймовірно, перебували в змові з метою злому комп'ютерів і крадіжки даних спортивних організацій.

Про це повідомили у Мін'юсті США.

За даними відомства, метою хакерів була делегітимізація міжнародних антидопінгових організацій, які виявили допінгову схему в РФ.

Як зазначається, серед об'єктів атаки були американське і всесвітнє антидопінгові агентства, а також ФІФА і низка організацій в сфері легкої атлетики.

Згодом у Мін’юсті оприлюднили прізвища звинувачених росіян:

Олексій Сергійович Моренець
Євген Михайлович Серебряков
Іван Сергійович Єрмаков
Артем Андрійович Малишев
Дмитро Сергійович Бадин
Олег Михайлович Сотников
Олексій Валерійович Мінін

ВідеоНідерланди запобігли кібератаці ГРУ Росії на Організацію із заборони хімічної зброї

Спецслужби країни вирахували чотирьох російських розвідників, які прикривалися дипломатичними паспортами, та вислали їх до Москви. І майже одночасно Лондон назвав головне розвідувальне управління Росії відповідальним одразу за кілька світових хакерських атак. Якими були цілі росіян та що дізналися слідчі з ноутбука, вилученого у розвідників - у сюжеті. 

Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ Росії на Організацію із заборони хімічної зброї

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року.

Зокрема, правоохоронні органи Нідерландів вислали з країни чотирьох громадян РФ, причетних до підготовки кібератаки на штаб-квартиру ОЗХЗ у Гаазі. Усі четверо мали дипломатичні паспорти, їх супроводжував дипломат. Серед росіян було троє кіберофіцерів. До штаб-квартири ОЗХЗ вони прибули на автомобілі із безліччю пристроїв для можливого зламу мережі.

Це відбулося в той час, коли ОЗХЗ займалась вивченням отрути, яку було виявлено у Солсбері після отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля, а також дослідженням хімічної атаки у сирійському місті Думі.

Своєю чергою у Росії назвали звинувачення у спробі кібератаки на штаб-квартиру ОЗХЗ "чергова дурістю".

Залиште свій коментар

Вибір редакції