Стала відома дата початку суд над Ілоном Маском за те, що назвав рятувальника “педофілом”

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скандал стався ще у вересні минулого року.

Засновник SpaceX Ілон Маск постане перед судом за звинуваченням у розповсюдженні наклепу на британського дайвера Вернона Ансворта, який брав участь у операції з порятунку дітей з затопленої печери у Таїланді у липні 2018 року.

Засідання відбудеться 22 жовтня поточного року. Таке рішення ухвалив федеральний суддя у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, передає DW.

Як відомо, Маск назвав рятувальника “педофілом” у своєму Twitter після того, як той відхилив спроби підприємця долучитись до рятувальної операції і назвав дії Маска піаром. Тепер Ансворт хоче відсудити в Маска близько 75 тисяч доларів компенсації та заборонити йому надалі висловлюватись подібним чином.

Нагадаємо, 10 липня із затопленої печери Тхам Луанг, що на півночі Таїланду, врятували 12 школярів з місцевої футбольної команди "Дикі кабани" та їхнього 25-річного учителя. Всі вони були заблоковані там від 23 червня через сильну зливу, внаслідок якої затопило печеру. Успішний порятунок став результатом складної операції, проведеної місцевими та іноземними військовими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції